Ars musica: nowości wydawnicze V 2019

Najnowsze publikacje nakładem wydawnictwa Ars musica:

  • prof. Jerzy Mądrawski Ballada na akordeon, utwór dedykowany prof. Zbigniewowi Ignaczewskiemu
  • prof. Jerzy Mądrawski Online Labyrinth Music na akordeon, utwór dedykowany prof. Zbigniewowi Ignaczewskiemu
  • prof. Jerzy Mądrawski Dyptyk na dwa akordeony
  • prof. Mirosław Niziurski Miniatury dziecięce na fortepian
  • Lidia Binek Muzyka kontra emocje (książka) – Piosenki i ćwiczenia kształtujące rozwój emocjonalny dziecka

Wszystkie publikacje są dostępne w zakładce WYDAWNICTWO opatrzone jako nowości

Nowa kolekcja wydawnicza wydawnictwa Ars musica: Jerzy Mądrawski Collection

Już niebawem nakładem wydawnictwa Ars musica ukażą się trzy publikacje na akordeon w unikatowej kolekcji wydawniczej profesora Jerzego Mądrawskiego:

  • Ballada na akordeon
  • Online Labyrinth Music na akordeon
  • Dyptyk na dwa akordeony

Szczegóły niebawem.

#Ars musica #głosy orkiestrowe #Orkiestra Kameralna Polskiego Radia „Amadeus”

Z wielkim zaszczytem i przyjemnością miałem okazję pracować nad graficzną – cyfrową wersją najnowszej partytury oraz głosów orkiestrowych Katarzyny Kwiecień-Długosz „Punctum” na orkiestrę smyczkową. Prawykonania dokonała Orkiestra Kameralna Polskiego Radia „Amadeus”, dyr. Anna Duczmal-Mróz podczas Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Poznańska Wiosna Muzyczna” 31 marca 2019.

Partytura niebawem ukaże się nakładem wydawnictwa Ars musica…

© Foto by Wojciech Kabata

Ars musica na nagraniach CD..

Jedna z „Bajkowych opowieści” Krzysztofa Herdzina, partytury wydanej przez Ars musica (na flet lub saksofon i fortepian) została nagrana przez Branforda Marsalisa na najnowszej płycie Anny Marii Jopek „Ulotne” w aranżacji na saksofon i kwartet smyczkowy [track 8]. Polecam  uwadze nagranie (i płytę) oraz zachęcam do zakupu nut 🙂

Ars musica w NOSPR

Z wielkim zaszczytem i przyjemnością miałem okazję pracować nad graficzną – cyfrową wersją najnowszej partytury oraz głosów orkiestrowych Tadeusza Wieleckiego „Drgnienia” na akordeon i orkiestrę. 30 marca prapremiera w NOSPR w wykonaniu NOPSR 🙂

© Foto by Arkadiusz Adamski

Zapowiedź wydawnicza: Lidia Binek „Muzyka kontra emocje” (książka)

Trwają ostatnie szlify w wydawnictwie Ars musica nad książką autorstwa Lidii Binek pt. Muzyka kontra emocje. Jest to propozycja wydawnicza promująca kształtowanie sfery emocjonalnej dziecka poprzez bezpośredni kontakt z muzyką poważną. Obejmuje zbiór ćwiczeń, zabaw i piosenek do wykorzystania przez nauczycieli, pedagogów, psychologów, rodziców.

Data premiery książki i pozostałe szczegóły niebawem..

Zapowiedź wydawnicza: Katarzyna Kwiecień-Długosz „Punctum”

Już niebawem zostanie opublikowana najnowsza kompozycja Katarzyny Kwiecień-Długosz Punctum na orkiestrę smyczkową, której prawykonania dokona Orkiestra Kameralna Polskiego Radia „Amadeus” podczas Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Poznańska Wiosna Muzyczna”.

Zapowiedź wydawnicza: Grzegorz Duchnowski „Pieśń dla Niepodległej”

Wpisując się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, niebawem wydana zostanie partytura wielkiego dzieła wokalnego Grzegorza Duchnowskiego na solistów, specjalnie odlany dzwon oraz orkiestrę symfoniczną..

Szczegóły wkrótce..

Zapowiedź wydawnicza: Arkadiusz Adamski „Szkoła na klarnet”

Z wielką przyjemnością anonsuję nową, autorską szkołę na klarnet znakomitego klarnecisty i pedagoga  Arkadiusza Adamskiego, profesora Akademii Muzycznej w Katowicach pt. Rainbow Clarinet – Szkoła na klarnet.

Publikacja ukaże się niebawem nakładem wydawnictwa Ars musica. Szczegóły wkrótce…

Ars musica od kuchni..software

ARS MUSICA OD KUCHNI…
dbając o najwyższe standardy edytorskie, jako Ars musica pracuję na najnowszym dostępnym oprogramowaniu. Od teraz głównym edytorem jest Finale w wersji 26.

Dzisiaj (Black Friday), 23.11.2018 można upgrade zakupić w promocyjnej cenie u polskiego dystrybutora (audiofactory) 539zł. Polecam. Licencja jest na jednorazowa, na około 2 lata 🙂