Anna Maria Huszcza

AbySsus na saksofon sopranowy/tenorowy i elektronikę
Intercosmic na saksofon sopranowy i elektronikę
Sonosfera na kwartet saksofonowy, głos i elektronikę

 

W zbiorze znajdują się partytury dwóch utworów solowych oraz jeden na kwartet saksofonowy i śpiewokrzyk, wszystkie z towarzyszeniem warstwy elektronicznej, która została dołączona do wydawnictwa na płycie DVD.

Pierwszy utwór to AbySsus (2013) na saksofon sopranowy/tenorowy i elektronikę. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i osobistych kompozycji Anny Marii Huszczy. Została skomponowana dla Pawła Gusnara, który rozpropagował ją na arenie międzynarodowej, dzięki czemu była wykonywana w wielu miastach polskich, europejskich oraz w Hiroszimie.

Kolejna kompozycja to Intercosmic (2015) na saksofon sopranowy i elektronikę, napisany dla Pawła Gusnara na zamówienie Centrum Nauki Kopernik.

Zbiór zamyka utwór na kwartet saksofonowy, śpiewokrzyk i elektronikę — Sonosfera (2016). Kompozycję tę można wykonywać również bez śpiewokrzyku, została przygotowana specjalna wersja warstwy elektronicznej, wzbogacona o śpiew. Sonosfera, czyli strefa brzmienia, przypisana do pewnego obszaru, poszukująca wartości w dźwiękach wydawanych nie tylko przez instrumenty (stąd warstwa elektroniczna i użycie białego głosu). Utwór powstał dla zespołu LadieSaxophone Quartet (LSQ).

KLIKNIJ W OKŁADKĘ BY POBRAĆ STRONY DEMO

ISMN 979-0-801566-04-1

cena: 47,25 PLN
najniższa cena sprzed 30 dni: 47,25 PLN

Pobierz demo PDF